Maj in Marko

Vprašanja glede članstva, člani se predstavljajo itd...
arahybana
Drone: /MS CX-40

Maj in Marko

OdgovorNapisal/-a arahybana » Po Jan 15, 2018 12:05 am

Najprej lep pozdrav vsem članom foruma! Sem Marko Oče 8 letnega Maja,.Stanujeva v Preboldu;lepem kraju v Savinjski dolini. Ukvarjava se z akvaristiko(3je akvariji),veliko kolesariva,bereva,hodiva v gozd in uživava v naravi. Pred kratkim (božiček ) pa sva dobila drona. Že po prvi "testni" vožnji, sva oba vedela,da bova večino prostega časa preživela na travniku z daljincem v roki.
Za začetek imava čisto navaden dron ( MS CX-40) kateremu sem dokupil kamero. Oba uživava in se zabavava ob učenju. Ko bova dobro obvladala vodenje drona pa bo ati itak kupil bolj resno "zadevo". Takrat vas bom prosil za nasvete,pomoč...
Imam pa eno vprašanje! Po specifikaciji je čas letenja 10 minut. Ne vem zakaj ampak najin "zdrži"pol toliko. Zato sem kupil še eno baterijo (na IDEO.si ) Z 850ah...tako je pisalo v reklami. Ko pa sem dobil baterijo domov,je bila ista kot pripadajoča(580mah) Toliko o IDEO.si. Zanima me če ima kdo izkušnje z nakupom seta močnejših baterij prek spleta in če bo baterija z 900 ali 1200mah res zdržala več kot pripadajoča? Za odgovore se zahvaljujeva. Baterija izgleda tako kot ta na sliki.
Marko in Maj
Priponke
li-po-37v500ma-dsv-57x17x7mm.jpg
li-po-37v500ma-dsv-57x17x7mm.jpg (10.07 KiB) Pogledano 183 krat

Vrni se na “Članstvo”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost